Mobirise Website Builder

Witam Cię bardzo serdecznie

Nazywam się Dawid Jasiński. Jestem założycielem i właścicielem Przedsiębiorstwa Wielobranżowego DeJot. Ukończyłem Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy na kierunku ochrona środowiska w specjalności ochrona środowiska przyrodniczego. Jestem również absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku leśnictwo w specjalności gospodarka leśna z ochroną przyrody. Dodatkowo ukończyłem studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku BHP oraz studia podyplomowe na kierunku pedagogika w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie.

Połączenie moich pasji, umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia pozwoliło mi w 2016 roku stworzyć przedsiębiorstwo DeJot. Prowadzę je dwutorowo – branża usługowa i branża edukacyjna. Całe moje życie zawodowe (od 2006 roku) przepracowałem w lesie. Byłem pomocnikiem pilarza, byłem i jestem pilarzem. W czasie pracy zawodowej zgromadziłem ogromne doświadczenie w pracach przy pozyskaniu drewna, ale i także przy hodowli, zagospodarowaniu i ochronie lasu. Z chęcią wykorzystam to doświadczenie, gdy moja firma będzie świadczyć dla Ciebie usługi z zakresu leśnictwa.

Moją pasją jest tree climbing – wspinaczka drzewna. Jest to sport ekstremalny, w którym wykorzystuję liny, uprzęże i inny specjalistyczny sprzęt aby dostać się na najwyższy punkt najwyższego drzewa. Skoro pilarz potrafi wejść na drzewo, a na Twojej posesji rośnie drzewo niemożliwe do usunięcia metodami konwencjonalnymi – chętnie pomogę. Usunę je przy wykorzystani technik linowych lub z podnośnika koszowego. Pomogę załatwić wszelkie formalności z tym związane. Skontaktuj się z nami.

Od najmłodszych lat szkolnych szybko i łatwo przyswajałem wiedzę. Łatwo też dzieliłem się tą wiedzą. Dzieliłem się nią w taki sposób, że każdy był w stanie zrozumieć to, o czym mówię. Dlaczego nie robić tego zawodowo? Tak powstała Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Osieku nad Wisłą. Jestem jej właścicielem, dyrektorem. Jestem szkoleniowcem. Prowadzę szkolenia z zakresu leśnictwa, ochrony przyrody, wspinaczki drzewnej i szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Współpracuję również z wybitnymi fachowcami z innych dziedzin, aby zapewnić naszym kursantom najwyższy poziom nauczania.

Prowadzimy szkolenia w oparciu o naszą bazę dydaktyczną – sale lekcyjne zlokalizowane w Toruniu. Zapewniamy warunki do przeprowadzenia zajęć praktycznych. Możemy prowadzić kursy również w miejscach wskazanych przez Zleceniodawców. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową.

Wszelkie usługi wykonujemy szybko, fachowo z udziałem wykwalifikowanej kadry. 
Przekonaj się sam. Zapraszam do kontaktu.